Sapanca Vip Transfer

Sapanca Vip Transfer

Sapanca Transfer Hizmeti

Sapanca VIP Transfer hizmetleri, kişileri bulundukları noktadan günün her saatinde istedikleri yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştıran karayolu yolcu taşıma hizmetlerindendir. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle 7/24 yanınızdayız. Sürekli şehir değiştirmenin ve yolculuk yapmanın getirdiği yorgunluğun üzerine trafikten ve kargaşadan uzak konforlu bir yolculuk yapmak isteyenler VIP Transfer Şehirler arası hizmetimizi  tercih etmektedirler.Sizde şoförlü araç transfer hizmetleri ile eşsiz Sapanca seyahatinizin tadını çıkarın. Indirimli ve uygun VIP Transfer fiyatları ile online rezervasyon için transfer sepetini tercih edebilirsiniz.

Sapanca Vip Turu

Sakarya'ya bağlı sevimli bir ilçe olan Sapanca, dört mevsim büyüleyen güzellikleri, tertemiz havası ve etkileyici manzaralarıyla ziyaretçilerine keyifli anlar sunuyor. Sapanca için ''İstanbul'un arka bahçesi'' demek hiç de yanlış olmaz! Kentin gürültüsünden kaçıp, tüm stresinizi tertemiz havaya ve Sapanca Gölü'nün berrak sularına bırakınca daha iyi hissedeceğiniz garanti!

Kuzeyinde Sapanca Gölü, güneyinde Samanlı Dağları, doğusunda Adapazarı, batısında ise İzmit bulunuyor. Pek çok aktivite olanağı sunan Sapanca'nın enfes doğasını keşfe çıkıp, yanınızda götüreceğiniz iyi bir fotoğraf makinesiyle benzersiz kareler yakalayabilirsiniz. İstanbul'a yaklaşık 2 saatlik mesafede bulunan Sapanca, şehrin gürültü ve kalabalığından kaçarak doğayla iç içe, huzurlu bir atmosfer arayanlar için oldukça ideal. Ayrıca Sapanca, hafta sonu kaçamaklarının en çok yapıldığı rotalardan biri.

Sapanca'da görülmesi gereken yerler arasına göz alıcı güzelliği ve huzur veren atmosferi ile Sapanca Gölü'nü, dört bir yanı yemyeşil Maşukiye'yi, modern liftleriyle kayak keyfini ikiye katlayan Kartepe Kayak Merkezi'ni ve tarihi lahitleri mutlaka ekleyin.

Online VIP Transfer Hizmeti


Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 241 9020

info@transfersepetim.com

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved