Kapadokya Vip Transfer

Kapadokya Vip Transfer

Kapadokya Transfer Hizmeti?

Kapadokya VIP Transfer hizmetleri, kişileri bulundukları noktadan günün her saatinde istedikleri yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştıran karayolu yolcu taşıma hizmetlerindendir. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle 7/24 yanınızdayız. Sürekli şehir değiştirmenin ve yolculuk yapmanın getirdiği yorgunluğun üzerine trafikten ve kargaşadan uzak konforlu bir yolculuk yapmak isteyenler VIP Transfer Şehirler arası hizmetimizi  tercih etmektedirler.Sizde şoförlü araç transfer hizmetleri ile eşsiz Kapadokya seyahatinizin tadını çıkarın. Indirimli ve uygun VIP Transfer fiyatları ile online rezervasyon için transfer sepetini tercih edebilirsiniz.

Kapadokya Vip Turu

Kapadokya geçmişi çok eski dönemlere dayanan yaşayan bir efsanedir. Hristiyanlar için çok büyük önem taşımaktadır. Roma imparatorluğu döneminde buraya sığınan ve burayı kendilerine merkez yapan insanlar çok uzunca burada yaşamıştır. Toros dağlarından Karadeniz’e kadar yayıldığı söylenir. Oyma evler çok kullanışlı ve korunaklı olmuştur. Doğanın ve tarihin el ele verdiği bölgededir. Doğa olayları ile meydana gelen aşınmaları daha çok oyarak ev ve kilise yapan halk fresklerle süsleyerek binlerce yıl ayakta durmasını ve günümüze gelmesini sağlamıştır. Günümüzde gizemini hala koruyan ve turistlerin akın ettiği bölgede milyonlarca insan binlerce yıl yaşamıştır. Kapadokya’nın ilk  yazılı tarihi Hititler ile başlamıştır. İpek yolu için önemli bir kavşak olan peri bacaları ilk adını Büyük İskender’in persleri bu bölgede yenilgiye uğratmasıyla almış ve Kapadokya Krallığı kurulmuştur. Zor bir savaş olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Kapadokya savunma ve saklanma olarak çok ideal bir yapıya sahiptir. Buna benzer birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve geçmişten günümüze gelen en büyük tarih tanığı olmuştur.

KAPADOKYA’NIN  ÖZELLİKLERİ

Eşsiz bir tarih olan Kapadokya turistlerin oldukça dikkatini çekmektedir. At çiftlikleri,  peri bacaları, doğa turu, balon turu gibi yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Bu gezide bedeniniz yorulabilir ama ruhunuz dinlenecektir. Dekoratif olarak peribacalarına benzetilen oteller sizlerin ilgi odağı olacaktır. Fakat gerçekten oyukları kullanarak yapılan otellerde vardır. İyi ve kaliteli bir tatil yapmak istiyorsanız bunun adresi  Kapadokya. Buram buram tarih kokan bir sokak ve her köşe başında bir otel. İster küçük bir pansiyon isterseniz 5 yıldızlı bir otel tercihlerinize uygun birçok alternatif bulunur. İster gruplar ile isterseniz bireysel olarak balon turuna katılabilirsiniz. Gökyüzüne bir tık yakın fakat yeryüzüne gökyüzünden bakmak kadar yüksek. Tüm şehir ayaklarınızın altında ve elinizi uzatsanız tutabileceklermiş gibi. O güneşin doğumu yok mu, onu gökyüzünde seyretmek sanırım en büyük hazlar arasında yer alıyordur. Tabi hayvan sevgisi gün doğumunu bastırabilir. At çiftliklerinde akşama kadar dilediğince at sürebilir, hatta Kapadokya turu bile yapabilirsiniz. At binmeyi biliyorsanız tercih sıralamanız da gün doğumunun önüne geçecek demektir.

TABLO GİBİ DOĞADA VİP TRANSFER

Kapadokya bir tablodan fırlamışçasına mükemmel bir görseldir. Birçok fotoğrafa ve tabloya ilham olmuştur. İnsanlar dış çekimler için buraya çok uzaklardan gelmektedir. Turistlerin yanı sıra en çok fotoğraf çekimi için rehavet görür. Son dönemlerin en moda hali olan dış çekimlerin ilk adresi olmaktadır. Evlenen çiftler, nişan yapanlar, yıldönümü kutlayanlar için bulunmaz bir arka plan olmaktadır. Tabi ki daha iyi organizasyonlar içinde iyi bir alandır. Ulaşım sıkıntısı yaşanmaması da burayı ilk tercihler arasına almaktadır. Dilediğiniz her araçla Kapadokya ya ulaşım mümkündür. Fakat tek sorun bazı alanlarda park etmek yasaktır. Araçla değil yürüyerek girmek zorundasınız. Ya da taksi tarzı araç kullanmanız gerekmektedir. Daha iyi bir seçenek düşünecek olursanız bunun adresi  Transfer Sepetimdir. Bineceğiniz ve ineceğiniz konumu belirliyorsunuz daha sonrasında ücretini ödeyip yolculuğunuza başlıyorsunuz. Son model Mercedes Vito araçlar ile konforun yürüyen haline tanık olacak ve bu konfor eşliğinde yolculuk etme lüksüne sahip olacaksınız.

 

Online VIP Transfer Hizmeti


Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 241 9020

info@transfersepetim.com

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved