Transfer Sepetim - Hakkımızda

Transfer Sepetim ailesi olarak tek vizyonumuz sizlere en iyi ve en konforlu şekilde hizmet sunarak, güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlamak.

Transfer Hizmetleri l TransferSepetim - Online Rezervasyon

 

Transfer Sepetim, dinamik turizm sektöründe tamamen farklı bir taşımacılık hizmeti veren bir transfer firmasıdır. İnovasyon ile sektördeki diğer firmalardan ayrılan Transfer Sepetim, her zaman yenilikçi ve farklı bakış açısıyla en kaliteli şekilde hizmet veriyor. ‘Kaliteli hizmet’ ve ‘tam zamanında’ en önemli ilkeleri arasında bulunduran Transfer Sepetim, oldukça uygun fiyatlarla da kendi farkını ortaya koyuyor. Ekonomik olması önemli bir tercih sebebi olsa da misafirler aldıkları hizmet ve zamanlamadan çok memnun. Turizm sektöründe iyi hizmeti tam zamanında yapmak altın kurallardan birisidir. Biz Transfer Sepetim ailesi olarak bu ilkelere şiddetle bağlı kalıyoruz

 

Web sitesi üzerinden rezervasyon imkanı sunan Transfer Sepetim, ne yolcuların kafasında soru işareti bırakıyor ne de transfer talep edenlerin. Bireysel olarak araç talebinden bulunabileceğiniz gibi acente olarak misafirleriniz için de talep oluşturabilirsiniz. Bireysel olarak giriş yapıp, araç talebinde bulunmak için öncelikle bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Her sütunu eksiksiz tamamladıktan sonra onayla butonu ile ileri tarihli bir rezervasyon oluşturabilirsiniz. Rezervasyon kodunuz ve bilgileriniz sms ile size gelir ve takibini sağlayabilirsiniz. Transfer Sepetim sizlere yolcuğun başından sonuna kadar bilgi aktarımı sağlar ve size ve sevdiklerinize güvenli yolculuğun tadını çıkartmak kalır.

 

Transfer Sepeti Araç Kalitesi


Geniş bir taşıt filosuna sahip Transfer Sepetim, eğitimli kadrosuyla da beğeni ve takdirleri hak ettiğini kanıtlıyor. Sektör dinamiklerini ve isteklerini yakından takip eden Transfer Sepetim, her talebe bir arz üretme gayretinde ısrarcı. Bu yüzden bünyesinde talep edilebilecek çoğu segmentteki araç mevcut. Mercedes Vito, Transporter Caravella ve benzeri araçlar vip statüsünde ve donanımlı. Bunların haricinde full vip denilen Sprinter 16’lı ya da 32’lik araçlarda bulunuyor. Diğer araç tiplerini de ihtiyaç halinde karşılayan Transfer Sepetim sizleri asla konforsuz bırakmıyor.

 

Transfer Sepeti ile Vip Transfer Hizmeti Türkiye'nin Heryerinde


Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Transfer Sepetim sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Transfer Sepetim, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Transfer Sepetim oldu.

 

Transfer Sepeti Vip Hizmet Ayrıcalıkları


İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Transfer Sepetim, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hemde uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve taktirleri çokta toplayan

 

Vip Transfer Hizmetleri


Transfer Sepetim, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti için, havaalanları vip araç kiralama hizmeti için, İstanbul içi vito seyahatleri için, şoförlü özel araç kiralama hizmetleri için, İstanbul içi tur, İstanbul dışı tur için, İstanbul müze gezileri için, İstanbul’un en iyi mekanlarını gezmek ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

 

Şoförlü Araç Kiralama

Havalimanı Transfer Hizmetleri

Şehiriçi Transfer Hizmeti

Şehirler Arası Transfer Hizmeti


Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved