CZN Burak

Anadolu’nun buram buram kokusunu tüttüren bir restoran. Evet doğru duydunuz. Hatay medeniyetler sofrası yani namı diğer CZN Burak Özdemir. Ülkemizde ve yurt dışında oldukça sevilen bir isim olan Burak bey yemek yapmayı adeta bir şova çevirmiştir. Bu şovun tadı damağınız da kalacak. Öyle ki her yer den bu tatların ucundan tatmaya insanlar gelmektedirler. Turistler şehri çok bilmedikleri için genellikle ya rehber ya da tur eşliğinde czn’ye gitmektedir. Bireysel olarak gelmiş iseniz ve hatay medeniyetler sofrasına gitmek istiyorsanız tercihiniz transfer sepetim olmalı. Sizleri en rahat ve en konforlu şekilde gideceğiniz yere kadar eşlik etmekten zevk duyacağız. Sizler sadece rezervasyon yapacaksınız bizler sizin için en iyi yolculuğu planlayacağız. En çok tercih eden kesim grup aktiviteleri olarak yemeğe giden ekipler olmaktadır. Arkadaşlarınız ile bir yemek organize edebilir ve yemekte alkol alacaksanız yolculuğu transfer sepetim ile yapabilirsiniz. Taksiye sığamayacağınız için grup aktivitelerine en uygun olanı transfer sepetim ayrıcalığı ile gelecek olan vito araçlardır. Tabi ki bireysel olarak ta gidebilirsiniz. Kendinizi şımartabilir ve sadece kendiniz için araç isteyebilir ve güzel gecenizi özel araçla taçlandırabilirsiniz. Şehri bilmediğiniz zaman da en iyi ulaşım tercihi transfer sepetim olmaktadır. Sizin belirlediğiniz konumlardan alarak belirlediğiniz konumlara bırakırlar. Amaç tamamen bunun üzerinedir. Transfer sepetimi genellikle şehri bilmeyenler tercih ederler. 

Hatay medeniyetler sofrası her yerden akın akın misafir ağırlamaktadır. Bu misafirler genellikle havalimanında uçaktan indikten hemen sonra restorana gelmek için ya da önce otel sonra czn’ye gelmek için transfer sepetimi kullanmaktadır. Şehri bilmedikleri için taksiyle uğraşmak yerine transfer sepetimden rezervasyon oluşturup konforlu bir yolculuk sonrası Anadolu’nun o eşsiz tatlarıyla buluşmak yaşanılacak en güzel duygulardandır. O kadar yolculuk sonra CZN Burak yaptığı o enfes tatlar gerçekten her şeye değmektedir. Geldiğinizde asla pişman olmayacaksınız. Yurtdışından sadece CZN için gelen turistlerin olduğunu biliyor muydunuz? Anadolu tatlarını bu yoğun istek üzerine yurt dışına da taşıyan Burak Özdemir son olarak Dubai de restoran zincirine bir yenisini eklemiştir. Etlerinin tadı diğer hiçbir yerde bulamayacağınız bir lezzete sahip. Bizlerde bu lezzete ulaşmanız için bir nebze sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. 

Transfer sepetim ile damak zevkinize uyacak eşsiz tatlara sizleri ulaştırmaktan gurur duymaktayız. Sizler sadece rezervasyonunuzu oluşturun biz gelip sizi istediğiniz konumdan alalım ve dilediğiniz yere bırakalım. Ayrıca bu güzel hizmeti sunarken sizlere artı daha güzel fırsatlarda sunmaktayız. Her yolculuğunuz sizlere birer puan misali artı sağlamaktadır. Belli yolculuk sonrası sizlere promosyon sağlamaktadır. Yani taksi misali gittiğiniz her yolculukta transfer sepetimi kullanırsanız size promosyon vererek yolculuklarınızı daha keyifli hale getirecektir. Hem yolculuğunuzu konfor içinde yapıyorsunuz hem de özel gecelerinizi konfor eşliğinde taçlandırıyorsunuz. Söz konusu Hatay medeniyetler sofrası olunca oraya giderken daha özel ve konforlu hissetmek insana çok keyif vermektedir. Özel gecelere özel araçlar yakışır. Özel gecelerinizi transfer sepetim olarak taçlandırmaya hazırız. Sadece rezervasyon yapın ve en özel gecenizde sizlere eşlik edelim. Şu aralar pandemi dolayısıyla restoranlar kapalı olsa da bizler faliyetteyiz. Sadece restoran olarak değil şehri gezmek için dahi olsa bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere parmaklarınız ucu kadar yakınız hadi tıklayın ve kalitenin konforun araç haliyle sizlere unutamayacağınız bir yolculuk yaşatalım.

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved