Belgrad ormanı

Ormanlar daima huzur verici olmuştur. Yürüyüş yapmak için, dolaşmak için, kamp yapmak için, grup aktiviteleri için her zaman insana iyi gelen bir yanı bulunur. Belgrad ormanı da bunlardan biridir. 6,5 km uzunluğundaki yürüyüş parkuru bulunur. Parkur kiremit tozuyla kaplıdır. Kiremit tozu vücuttaki elektriği en iyi şekilde toprağa çeken iletkendir. Bu şekilde vücudumuzda elektrikten arınmış olmaktadır. Bir arınma gecesi düzenlemek istiyorsanız Belgrad ormanında bir kamp yapmaya ne dersiniz. Toparlayın çantanızı, alın çadırınızı ve bir arınma planı yapalım tüm negatif enerjiyi toprağa salmak için iyi bir fırsat. Bir yanınız yemyeşil orman bir yanımız masmavi gökyüzü. İyi bir hafta sonu planını burada değerlendirmek gerekmektedir. Kamp için fırsatınız yoksa bile kahvaltıya gelebilir ya da mangal keyfi yapabilirsiniz. İçerisinde kahvaltı yapabileceğiniz kafeler olduğu gibi piknik yapabileceğiniz mesire alanları da bulunur. Kafanızı dinlemek istiyorsanız sadece 7-9 saatleri arasında orman sakin olmaktadır. Daha sonrasında haraketlilik artmaktadır. Yine de gidilip görülesi bir yer olduğu gerçeği değiştirilemez. Şehrin kalabalığından sıkılmadınız mı ya da şu ortalığı kasıp kavuran salgın hastalıktan biraz oksijen iyi gelir sanki. Bırakın arabanızı ve sorumlulukları bir kenara ve alın çantanızı sırtınıza ve doğanın kollarına bırakın kendinizi. Unutmayın ki doğanın kendi kendini yenileme özelliği vardır. Bırakın da sizi de yenilesin.

Belgrad ormanı yaya ya ücretsiz olsa da araçlardan ücret alınmaktadır. Belli bir fiyat listesi bulunsa da aslında araçlardan çok cüzi aynı ücret alınır. Belgrat ormanına araçla gitmenizi tavsiye etmiyoruz. Fakat o kadar yolu yürümeniz de hem çok zor hem de anlamsız olacaktır. Bunun için alternatifleri kullanabilirsiniz. Transfer sepetim sizlere hizmet etmekte keyif duymaktadır. Tek yapmanız gereken internet olan bir ortamda ister web sitesinden ister mobil uygulamadan nerden nereye konumlarını girerek rezervasyon oluşturabilir ve vip araç ile dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Yani kamp yapmak istiyorsanız rezervasyon oluşturun ve sizleri evinizden alıp kamp alanına kadar bırakalım, sizlerde araç sorunu yaşamamış ve kamp alanına kadar yorulmamış olursunuz. Otobüs minibüslerde bir alternatif fakat ne kadar sağlıklı orası tartışılır. Toplu taşımalar şu sıralar tavsiye edemeyiz çünkü salgın hastalıktan sonra temastan kaçınmak gerekmektedir.

Hafta sonlarının vazgeçilmezi olan Belgrad ormanı gerek yürüyüş için gerekse piknik alanları ile tam bir toplu veya bireysel aktivite alanlarıdır. Kafa dinlemek ve ruhu arındırmak için tam bir biçilmiş kaftan. Şehrin kalabalığından metropol ruhundan çıkmak istiyorsanız hadi sizde bir rezervasyon oluşturun transfer sepetimden ve huzura doğru bir yola çıkalım birlikte. Sizlere bu yolda eşlik etmekten büyük zevk duyacağız. Kendi aracınız rahatlığında fakat kat be kat konforlu araçlarımız ile sizleri sizin belirlediğiniz konumlardan alıp sizin belirlediğiniz konumlara bırakıyoruz. Kampınız bittiğinde tekrardan bir rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır, araç gelip sizi sizin belirlediğiniz konumdan alacaktır. Ruhunuzun yorulduğunu hissediyorsanız bence dinlenme durak noktası bizce Belgrad ormanıdır. Denemekten zarar gelmez. Kapın çantanızı ve bu hafta sonu için mükemmel bir kaçamak ile kendinizi  şımartın.

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved